Nr 1 w Polsce

BUDMIAR to znany i ceniony w branży dystrybutor przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów z branży budowlanej i geodezyjnej, rzemieślników i majsterkowiczów, jak również przemysłu oraz szkolnictwa. W oparciu o bogate, ponad 20-letnie doświadczenie oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wyspecjalizowanych w tej dziedzinie producentów, jak również świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajduje się ponad 2000 produktów serii ekonomicznej oraz profesjonalnej, które można nabywać w sklepach partnerskich na terenie całego kraju. Tak szeroki asortyment oraz dynamicznie rozwijająca się sieć punktów handlowych czynią nas największym w kraju dystrybutorem przyrządów pomiarowych. Potwierdzeniem jest również zaufanie, jakim obdarzyli nas renomowani zagraniczni producenci, od wielu lat specjalizujący się w technice pomiarowej – geo-FENNEL, Stabila, BMI, Leica, Medid oraz Weiss.

Fachowa obsługa

Wyróżniającą nas cechą jest wysoka dbałość o poziom kompetencji personelu w sklepach partnerskich. Dzięki regularnym szkoleniom, sprzedawcy służą profesjonalną radą przy wyborze właściwego rozwiązania pomiarowego – dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Przy wyborze najlepszego produktu pomocna może okazać się także platforma informacyjno-zakupowa SklepyLaserowe.pl. Witryna ta została tak zaprojektowana, aby klient mógł uzyskać pełną informację na temat przyrządu, jego funkcjonalności, zastosowań oraz wyposażenia. Ponadto, za pomocą witryny odnaleźć można najbliższy sklep partnerski oraz zapoznać się z szeregiem danych na jego temat.

Wsparcie klienta nie ogranicza się jednak tylko do sprzedaży produktu. U nas może on liczyć na fachową obsługę posprzedażną – nasi szkoleni w Polsce i za granicą serwisanci zadbają o długoletnią pracę przyrządów, jak również ich właściwe parametry dokładnościowe.

Wygodne i korzystne zakupy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i doradztwa najbliższego sklepu partnerskiego. Dla tych, którzy jednak chcą dokonać zakupu bez wychodzenia z biura lub domu proponujemy platformę SklepyLaserowe.pl. Zakupy za jej pośrednictwem to czysta wygoda i oszczędność.

Aby rozpocząć proces zakupu, należy wybrać jeden ze sklepów – to z nim klient ostatecznie sfinalizuje transakcję. Wcześniej jednakże ma on do dyspozycji kilka ciekawych narzędzi, dzięki którym zakupy będą trafne i korzystne. Wystarczy się zalogować, aby przykładowo móc zadawać sprzedawcom pytania dotyczące interesujących nas przyrządów lub też negocjować z nimi warunki zakupu produktów znajdujących się już w koszyku.

Zalogowany klient ma ponadto możliwość aktywacji i korzystania z profitów specjalnych, przyznawanych w momencie dokonania zakupu.

Sprawdzone rozwiązania

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone przyrządy pomiarowe ... i to sprawdzone na dwa sposoby.

Aby spełnić najwyższe wymagania dokładnościowe, nasze instrumenty optyczne i laserowe jeszcze przed opuszczeniem centrum logistyczno-serwisowego przechodzą wnikliwe testy na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym – każdorazowo potwierdzone indywidualnym świadectwem sprawdzenia. Nasi klienci mogą więc rozpocząć pracę bezpośrednio po wyjęciu przyrządu z firmowego opakowania.

Oferowane przez nas rozwiązania pomiarowe nieustannie testowane są również w praktyce. Od ponad 20 lat są one użytkowane z zadowoleniem przez polskich budowniczych, inżynierów, geodetów, majsterkowiczów oraz wykładowców.